Vega 3000 - kyselý Zinek pro Vás!

Produkt Vega 3000 je zlatou střední cestou na poli kyselého Zinku. Nabizí širokou škálu benefitů, kvůli kterým je nejprodávanějším Zinkem v naší nabídce. Je schopen pracovat při vysoké proudové hustotě a ani při velmi aktivním promíchávání nedochází ke vzniku pěny. Je možné jej používat jak v kombinaci s chloridem amonným tak i s chloridem draselným a to do teploty až 40°C.
Provoz lázně je z pohledu provozních nákladů a náročnosti velmi dobře vyladěn, aby ani v jednom z těchto parametrů nepředstavoval pro zákazníka zátěž, navíc výsledná vrstva je velmi kvalitní co se lesku (je velmi lesklý i při nízké proudové hustotě), zatékání a přilnavosti vrstvy týče. Vega 3000 je schopen pronikat do problematických míst kde je větší stínění mnohem lépe než běžné kyselé zinky, což Vám mohou potvrdit naši zákazníci. Je tvořen dvěma složkami, bázi a leskem. V případě plné kompatibility, kterou Vám rádi otestujeme, lze na náš produkt přejít pouhým navázáním na aktuálně dodávanou chemii.

V naší nabídce máme i další Zinkové povrchy, ať už kyselé a nebo alkalické, například Betalux, který patří k tomu nejlepšímu co aktuálně trh s alkalickým Zinkem nabízí, vyniká vysokou zátékavostí a leskem a v kombinaci s černým chromátem vytváří nádherně černý povrch s vysokou korozivní rezistencí.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi probereme vhodnost procesu pro Vaše potřeby.

Bc. Miroslav Schmidt
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KONTAKT INFORMACE O NÁS
    L. Váchy 1582, 760 01 Zlín Obchodní podmínky Vše o nákupu
   577 214 197, 602 530 112 Dokumenty ke stažení O nás
   britrade@britrade.cz Doprava Kontakty

 
HRDÝ ČLEN SKUPINY BRITRADE GROUP


GR cafeGR ledikGR britradeGR Bratea
Copyright © 2018 BRITRADE, All rights reserved