Aktuální informace o zásobování

Vážení zákazníci, k 23.3.2020 jsme ověřili u našich hlavních dodavatelů stav výroby a logistiky nakupovaných výrobků. Země, ze kterých především dovážíme jsou Velká Británie (barvy), Belgie (chemické produkty), Německo (cínová pájka, vrtáky a frézy), Itálie (chemické produkty), Španělsko (kartáčovací válce).
Dodavatelé z Velké Británie, Belgie i Německa deklarují, že jejich výroba a dodávky probíhají bez zdržení, dodávky vstupních materiálů mají zajištěny a případné problémy jsou připraveni operativně řešit. Nicméně všichni upozorňují na to, že situace v jednotlivých regionech se mění velmi rychle a zejména doprava zboží může vykazovat zpoždění. My jsme dosud v dodávkách ani v dopravě za minulý týden výraznější problémy nezaznamenali. Většinu produktů máme naskladněno a případné výkyvy jsme připraveni řešit operativně ve spolupráci s výrobci a dodavateli.
Zřejmě nejkritičtější je situace našeho dodavatele firmy Italgalvano v Itálii, která byla nařízením tamní vlády uzavřena a očekáváme další informace o zajištění dodávek. Naše zásoby produktů jsou zde na úrovni 2-3 měsíční spotřeby, což by mělo být dostatečné pro volbu alternativních řešení.
Firma BRITRADE je v plném provozupřipravena reagovat na potřeby svých zákazníků a řešit aktuální situace v dodávkách produktů.
V případě potřeby dalších informací a řešení aktuálních dodávek zboží nás prosím kontaktujte.

KONTAKT INFORMACE O NÁS
    L. Váchy 1582, 760 01 Zlín Obchodní podmínky Vše o nákupu
   577 214 197, 602 530 112 Dokumenty ke stažení O nás
   britrade@britrade.cz Doprava Kontakty

 
HRDÝ ČLEN SKUPINY BRITRADE GROUP


FacebookGR cafeGR ledikGR britradeGR Bratea
Copyright © 2018 BRITRADE, All rights reserved