Možnosti dopravy


Osobní vyzvednutí:

ZDARMA
bri zlin  V PRODEJNĚ LED OSVĚTLENÍ:
L. Váchy 1582 - Zlín 
PROVOZNÍ DOBA:
PO - PÁ: 9-12 a 13-15h
(nebo po předchozí dohodě)
Doprava zboží:
   geis    zasilkovna  
  Doručení na Vaši adresu
od 150,- Kč bez DPH, 181,50 Kč s DPH
  Doručení na výdejní místa nebo na adresu
(max. rozměr 70cm a max. součet stran 120cm)
od 69,- Kč bez DPH, 83,50 Kč s DPH
 


                  

galvanizace_uvod

 

  V oblasti galvanizace a povrchových úprav reprezentujeme na českém a slovenském trhu společnost Technic Italgalvano, která přináší inovace a řešení do oblasti výroby elektronických komponent a konektorů, průmyslových funkčních
i dekorativních úprav povrchů, medicínských a solárních technologií.
 Jsme schopni nabídnout Vám řešení na klíč od poradenství a návrhu kompletní technologie na míru Vašim potřebám, přes dodání výrobních technologií a kompletní výrobní chemie až po softwarové řešení a podporu během provozu. Máme k dispozici kompletní analytické zázemí k analýze vzorků a jsme schopni Vám ukázat naše technologie v praxi.


 
Co nabízíme:
 • Čistící přípravky pro oblast galvanizace
 • Kyslíkové odstraňovače a mořící přísady
 • Elektrolytické povlaky
 • Chemické povlaky
 • Produkty pro pasivaci a ochranu povrchu
 • Metallochromy
 • Sušící a ochranné produkty
 • Odsraňovače kovových vrstev
 • Odstraňovače laků a nátěrových hmot
 • Laky a nátěrové hmoty
 • Chemikálie na čistění odpadních vod
 • Přípravky na odstraňování korozivních bakterií a leštidla
 • Povlaky kovů určené pro plastové povrchy
 • Galvanizační linky a jejich součásti
 • A další
 Kontakt :
Ing. Lubomír Plšek
Tel.: 702 149 890
@: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

galvanizace_cerneni

  Černění je proces při kterém dochází ke snížení odrazu světla na povrchu kovu za vzniku zbarvení v tónech od modrých odstínů až po sytě černou. Vrstva oxidu, která vzniká během procesu má vlastnosti podle kombinace technologie a nosného materiálu. Tento proces můžeme dělit podle procesní teploty na horké a studené černění, kde dělící teplotou je 100°C, což je teplota kde začínají problémy spojené s horkým černěním. Dalším zásadním parametrem pro výběr technologie černění je i materiálové složení ošetřovaného materiálu, velmi specifická je situace u nerez oceli, kde je potřeba překonat přirozenou ochranu této slitiny, i zde existuje horká a studená varianta.
  Další možností pokud chceme použít proces černění na ocelovém výrobku může být nanesení kovové mezivrstvy, která mění vlastnosti výrobku (hrubost povrchu, rezistenci vůči oxidaci, barevný odstín, a další). Vhodné varianty volby kovové mezivrstvy v tomto případě mohou být měď a nebo mosaz. Tato varianta má samozřejmě svá specifika, ale může být možným východiskem pro určité aplikace kde vytvoří přidanou hodnotu. 
Horké černění

  Proces horkého černění je znám a používán již dlouhou dobu a pro výsledné vlastnosti ošetřeného materiálu v porovnání s cenou, je stále velmi populární po celém světě. Je založen na principu působení velmi zásadité lázně na povrch kovu za vzniku příslušných oxidů kovů, tímto procesem lze docílit velmi konzistentní vrstvy provázané s povrchem louhovaného předmětu. Velmi ceněné je zbarvení a odolnost vůči otěru, stejně jako rezestenci vůči korozi, tu nezajišťuje sama o sobě vrstva oxidu i když částečnou rezestinci materiálu dává, ale je potřeba použít například oleje k impregnaci povrchu, což vrstva černého oxidu svými vlastnostmi podporuje. Přesto tato metoda obnáší určitá rizika a je potřeba uzpůsobit jim výrobu.
  Italgalvano má tento proces označený Mark 30. Je to 5 krokový proces včetně finální olejové úpravy povrchu, procesní teplota pro samotný Mark 30 je 146-152°C.

Horké černění nerez oceli
schema cerneni 1
  Pro nerezovou ocel má Italgalvano proces Mark 45, procesní teplota je tomto případě 120-130°C, jedná o 8krokový proces včetně oplachu, sušení a impregnace. Největším problémem tohoto procesu je vznik silně korozivních par u kterých existuje riziko výbuchu a poleptání obsluhy, to je důvod proč je potřeba velmi důkladně se zaměřit na otázku bezpečnosti. Zásadní úskalí procesu je, že lázeň má teplotu nad bodem varu vody a tak dochází k poměrně intenzivnímu odpařování vody (lázeň obsahuje až 50% vody), která se musí průběžně doplňovat zpět, aby se neměnila pracovní koncentrace lázně a tím pádem i schopnost vytvářet uniformní a reprodukovatelný výsledek. Stejně jako je potřeba zajistit vhodnou ventilaci silně korozivních par.

Studené černění oceli

  Proces studeného černění se rozšiřuje od 70. let minulého století v návaznosti na tlak ze strany úřadů a okolí provozoven v mnoha státech. Vzhledem k tomu, že výsledná černá vrstva byla u studeného procesu méně odolná vůči například otěru či korozi, tak se uplatnění tohoto procesu stalo vhodným jen pro některé účely, často to bylo pro estetické a do interiéru kde nejsou vystaveny vyšší vlhkosti, případně tam kde nebyla požadováná dlouhá trvanlivost a odolnost povrchové úpravy. Toto nebyla zdaleka plnohodnotná nahrada procesu horkého černění. Přesto, že se dlouho nedařilo vyvinout technologii, která by výslednou kvalitou a cenou dosahovala klasické metody, trend byl nastaven jasně což podporovalo i množství havárií (včetně smrtelných) a problémů, které tato technologie nese, to vše bylo hnacím motorem ve vývoji alternativy, která by splňovala moderní požadavky na bezpečnost.
  Technologií, která je schopná plně nahradit horké černění oceli a byla schopná překonat nedostatky jejích předchůdců, je například proces MARK 5333 od společnosti Italgalvano. Dosahuje temných černých odstínů, srovnatelné rezistence vůči otěru a korozi a navíc se dá plně automatizovat. Navíc díky řádově o 100°C nižší procesní teplotě klesají nároky na obsluhu a výrazně se i snižují náklady na zajištění bezpečnosti a stability procesu. Tento proces se dá zvládnout, pokud neni materiál hodně zoxidovaný, většinou v 5 krocích včetně finální antikorozní povrchové úpravy a oplachů, jak můžete vidět na schématu níže.
schema cerneni 2
  Pro nerezovou ocel je pak určený proces Mark SS 73. U nerezezové oceli je situace specifická, záleží například na velikosti plochy a některé kroky je případně potřeba opakovat, pro dosažení požadovaného výsledku u konkrétního výrobku, ale tam to neni otázka toho zda se jedná o studený a nebo horký proces, ale o překonání přirozené chemické rezistence materiálu vůči oxidaci.

Černění mědi a mosazi

  Variant jak vytvořit finální černou vrstvu na výrobku je více, například lze na slitinu železa nanést vrstvu mědi a použít produkt Mark 20L. Tento roztok funguje jako dip do kterého se při teplotě 60-80°C namáčí na dobu 5-15minut upravovaný materiál.
  Další variantou je nanést vrstvu mosazi na slitinu železa použít opět produkt Mark 20L. Akorát s tím rozdílem, že pro mosaz, vzhledem k větší rezistenci povrchu vůči oxidaci je potřeba ještě zařadit mezikrok kdy se na dobu 1-3minuty namáčí zpracovávaný materiál v lázni Mark 10L při teplotě 102°C a následně se provede krok namáčení v roztoku Mark 20L po dobu 5-15minut při teplotě 60-104°C.
  Pokud nad zařazením procesu černění uvažujete, rádi Vám poradíme, případně předvedeme vlastnosti vybrané technologie na Vašich vzorcích, dokážeme Vám navrhnout celý proces přesně podle Vašich potřeb ať už v manuální a nebo automatizované variantě a zajistit Vám i kompletní technické řešení na klíč včetně softwarové podpory a v případě problémů s výrobky pomoci s jejich analýzou a návrhem jak problém vyřešit. Máme k dispozici technika, který funguje v rámci celé evropy a je schopen pomoci Vám v případě zájmu rozjet novou lázeň a nastavit jí tak, abychom se vyhnuli problémům, které se mohou na začátku vyskytnou.

galvanizace_dalsi produkty

 

  V oblasti galvanizace a povrchových úprav reprezentujeme na českém a slovenském trhu společnost Technic Italgalvano, která přináší inovace a řešení do oblasti výroby elektronických komponent a konektorů, průmyslových funkčních
i dekorativních úprav povrchů, medicínských a solárních technologií.
 Jsme schopni nabídnout Vám řešení na klíč od poradenství a návrhu kompletní technologie na míru Vašim potřebám, přes dodání výrobních technologií a kompletní výrobní chemie až po softwarové řešení a podporu během provozu. Máme k dispozici kompletní analytické zázemí k analýze vzorků a jsme schopni Vám ukázat naše technologie v praxi.


 
Další produkty:

  Máme poměrně široké portfolium produktů a služeb v oblasti povrchových úprav, elektrografiky a dalších, které nám zajišťují naši dodavatelé. Pokud hledáte něco co jste nenašli v našem portfóliu, neváhejte nám poslat dotaz. Pohybujeme se na trhu od roku 1992 a jsme schopni individuálně řešit i nestandardní požadavky a najít řešení, případně pokud si nejste jisti sami co hledáte jsme schopni Vám i s tímto pomoci.
 Kontakt :
Ing. Lubomír Plšek

Tel.: 702 149 890
@: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

galvanizace_elcisteniPriprava povrchu krok 2


Elektrochemické čištění je schopné jednoduše odstranit nečistoty s kterými jiné způsoby čištění povrchu kovů těžko bojují, přesto je potřeba tento proces vnímat jakou součást celého cyklu přípravy povrchu, nejčastěji před galvanizací. Pokud již byl povrch před tímto krokem namáčen v chemickém čistícím prostředku, kde byly odstraněny hrubé nečistoty a většina tuků a olejů, dokáže elektrochemický čistící prostředek dokonale vyčistit zbytky po předešlém čištění a případně odstranit například jemné částice po broušení a leštění, které drží elektrostatickou silou. Elektrický proud dokáže narušit vazby mezi nečistotami a povrchem kde následně zafungují další komponenty lázně, které zaručí, že se nečistoty nevrátí zpět na povrch výrobku a zůstanou uzavřeny v lázni.

Obecně u těchto produktů od Italgalvano se pohybuje provozní teplota od 20°C výše, samozřejmě záleží na konkrétním produktu a konkrétním způsobu použití.

Více k přípravě povrchu čtěte zde
Rádi Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího produktu pro Vaše potřeby, přehled námi nabízených produktů v této kategorii dle základního materiálu naleznete v tabulce pod článkem.
galvanizace_barvy


Barvy a povrchové úpravy

Máme v naší nabídce celou řadu povrchových úprav a barev včetně katodických elektroforeckých nátěrů a laků, každá z těchto úprav má svá specifika co se vhodnosti použití týče, rádi Vám nabídneme odbornou pomoc při jejím výběru. Jsme kromě návrhu řešení schopni Vám i ukázat jak bude daná povrchová úprava vypadat na Vašem vlastním polotovaru, aby jste si sami mohli ověřit jak s danou povrchovou úpravou reaguje daná slitina či povrchová úprava před nanášením a aby jste si mohli sami ověřit jaké má výsledné vlastnosti Váš výrobek.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.galvanizace barvy logo
 
 
galvanizace barvy

galvanizace_elnanosy


Elektrolytické a chemické nánosy

  Máme v naší nabídce celou řadu produktů pro elektrolytické nanášení vrstvy kovů a jejich slitin pro různorodá použití.
 Kromě elektrolytických nabízíme i chemické kovové nánosy kdy se nanáší vrstva kovu ponořováním do lázně. Použivají se buď jako samostatné povrchové úpravy pro použití kde neni vyžadována vysoká odolnost a nebo jako přípravné vrstvy pro další zpracování elektrolytickou cestou.galvanizace wires
 
  Nabízíme spoustu specializovaných technologii speciálně vyvinutých pro snížení provozních nákladů jako je například nízkonákladové cínování pro bubnové aplikace, nebo třeba pro udržení vysokých ekologické stadnardů výroby jako jsou procesy stříbření bez nutnosti přítomnosti kyanidu, nebo procesy zaměřené na dlouho životnost a odolnost oproti běžným procesům jak našim tak i konkurenčních výrobců.
  Pro chemické nánosy najdete v naší nabídce například nánosy vhodné na plasty, nízkonákladové nanášení cínu a nebo třeba procesy nanášení zlata určené primárně pro výrobu PCB desek ať už s přítomností kyanidu a nebo bez.
  Jsme schopni najít pro Vás řešení na míru, které Vám bude dávat smysl. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám řekneme víc.

 Elektrolytické
     
nanášení
 • Mosazi
 • Chrómu
 • Mědi
 • Zlata
 • Niklu
 • Slitin niklu
 • Paládia
 • Slitin paládia
 • Rhodia
 • Ruthenia
 • Stříbra
 • Cínu
 • Slitin cínu
 • Bílého bronzu
 • Zinku
 • Slitin zinku
 • Zinku na hliník
 • a další
Chemické
nanášení:
 • Niklu
 • Paládia
 • Zlata
 • Stříbra
 • Cínu

galvanizace_cistidla_moridla


Čistící prostředky a mořící přísady

V naší nabídce najdete kompletně sortiment čistících a mořících prostředku určených k přípravě materiálu pro další povrchové úpravy, tyto lze použít jak v kombinaci s námi nabízenými procesy povrchových úprav tak i s konkurenčními kde najdete plnou kompatibilitu a vysokou účinností.galvanizace trash can
Nabízíme tyto skupiny produktů: 
  Čištění a odmaštování Mořící a a oxidační přísady
 
 • Alkalické čistící přípravky s namáčením
 • Kyselé čistící přípravky s namáčením
 • Elektrolytické čistící přípravky
 • Elektrolytické čistící přípravky s namáčením
 • Spreje
 • Přísady k čistícím přípravkům
 • a další
 • Aktivační přísady
 • Neutralizační přísady
 • Zjasňující přísady
 • Inhibitory leptání
 • Mořidla
 • Speciální mořidla pro svařování
 • Speciální mořidla pro odstraňování silikátů
 • a další

galvanizace_katalog

Alternative text - include a link to the PDF!

GoPay zaplaceno

Děkujeme za Vaší platbu.

GoPay chyba

Při platbě nastala chyba. Omlouváme se.

Pokud jste platbu přerušili záměrně, Vámi vybrané zboží je stále v košíku a lze dokončit objednávku např. s jiným typem platby.

Děkujeme za pochopení.

Čistící válce


Čistící válce TEKNEKslouží k odstranění mechanických nečistot velikosti až do 2 mikronů z každého plochého povrchu.
Válcenezpůsobují kontaminaciani abrazi povrchu, jsou vhodnépro čistění skel, plastů, laminátů, fotografií, tiskařských sít atd. 
Nabídka zahrnuje mnoho typů a provedení, které pokrývají široké spektrum požadavků a aplikací.
<<zpět do sekce Elektrografika

Vrtáky a frézy, vrtací materiály

Široký sortiment vrtáků a fréz, řezacích a drážkovacích nástrojů pochází z výroby německé firmy MPK Kemmer.
Technologická vyspělost a vysoká kvalita jsou hlavními přednostmi, ale také krátké dodací lhůty přímo ze skladu výrobce.
Nabídku doplňují vrtací podložky melaminové i MDF a vstupní hliníkové folie.  
<< zpět do sekce Elektrografika


Bezolovnaté pájky

Bezolovnaté pájky BALVER SN100C jsou sofistikovaným řešením pro zachování všech výhod výrobního procesu pro elektronický průmysl při současné eliminaci olova.
Pájky SN100C pochází z vývoje japonské firmy Nihon Superior a ve spolupráci s německými výrobci Balver Zinn, DKL a FCT byly úspěšně uvedeny na evropské trhy.
Inovativní stabilizovaná pájka cín/měď SN100Cmá přijatelnou teplotu zpracování 250 – 260°C při pájení vlnou, což eliminuje nebezpečí tepelného poškození desek
plošných spojů a součástek. SN100C je pájka prvotřídních vlastností a přináší ekologické výhody spojené s bezolovnatou technologií. 
<< zpět do sekce Elektrografika

Kartáčovací válce

Pro mechanickou úpravu povrchu mědi desek plošných spojů kartáčováním nabízíme řadu kartáčovacích válců
značky LIPPERT firmy OSBORN. Specializované typy válců pro kartáčování po vrtání – LIPPROX,
kartáčování před aplikací rezistů a nepájivé masky – LIPPRITE i nylonové válce do čistících zařízení a pemzy –NYLON
jsou k dispozici v širokém rozsahu parametrů a rozměrů.  
Individuální výroba zakázek umožňuje splnit požadavky zákaznických specifikací.
<< zpět do sekce Elektrografika

Chemické přípravky

Tato skupina produktů zahrnuje především chemikálie pro chemické čištění a úpravu povrchu mědi pro všechny následné aplikace,
zejména pro suchý rezist, nepájivou masku, náhrada černění vnitřních vrstev vícevrstvých plošných spojů, příprava pro HAL, chemické Ni/Au a cín.
Výrobcem procesu pod názvem MecEtchBond je japonská firma MEC, zastoupená evropskou filiálkou MEC Europe.
Portfolio produktů doplňují stripery cínu, tavidla pro HAL, chemie pro organický povlak OSP a další přípravky.


V této nabídce je také zařazena chemie pro proces přímého pokovení nazvaná S-Process.
Technologie je na bázi uhlíku a minimalizuje požadavky na odpadové hospodářství.
<< zpět do sekce Elektrografika
 

Barvy a pasty pro plošné spoje

Podstatnou částí nabídky jsou barvy od světového výrobce firmy SUN CHEMICAL.
Její divize Circuits se specializuje na vývoj a výrobu barev pro nepájivé masky, servisní potisky,
leptací barvy, vodivé pasty, maskovací pasty a další speciální barvy a pasty pro aplikace horizontálním
i vertikálním sítotiskem, clonováním nebo nástřikem (spray), vhodné také pro technologii LDI.

Materiály jsou určeny pro pevné desky plošných spojů, flexibilní spoje i spoje typu Flex-Rigid.
<< zpět do sekce Elektrografika

Vše o nákupu


Obecné informace
On-line internetový obchod Britrade.cz umožňuje pohodlné nákupy z domu či kanceláře všem zákazníkům.

Jsme flexibilní, zboží Vám dopravíme dle Vašich požadavků několika způsoby:
- zdarma si můžete zboží vyzvednout osobně v naší prodejně ve Zlíně
- doručíme Vám zboží poštou na Vaši adresu
- zboží Vám zašleme na výdejní místa Uloženky (Heureka Point), Zásilkovny nebo do Výdejních automatů

Proč nakupovat právě v našem internetovém obchodě?
• široká nabídka produktů
• internetové ceny produktů jsou výhodnější než v kamenném obchodě
• pohodlně si porovnáte všechny vlastnosti produktů
• nakupujete pohodlně v teple domova či kanceláře
• flexibilní doručení dle Vašeho výběru
• jsme stabilní firma s dlouholetou zkušeností v oboru
• chcete li vytvořit nabídku na větší množství zboží, neváhejte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak to všechno funguje?
• pokud jste si nějaké zboží vybrali, doporučujeme Vám se prvně zaregistrovat
• vyberte si zboží a přidejte jej do košíku
• poté můžete pokračovat v dalším nákupu a nebo ihned odeslat objednávku
• vyberte platební metodu a způsob doručení
• maximálně do tří dnů proběhne expedice objednaného zboží

Registrace
Registraci na rozdíl od jiných obchodů nevyžadujeme, přesto Vám doporučujeme se zaregistrovat.
Registrace Vám zabere jen pár minut a přinese Vám určité výhody.
Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám
a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem.

Obchodní podmínky

Nákup v internetovém obchodě Britrade.cz se řídí novým občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.), vše ve znění pozdějších právních předpisů. Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy, které neupravují obchodní podmínky a které se vztahují na podnikatele, obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění pozdějších právních předpisů.


Základní údaje o provozovateli internetového obchodu Britrade.cz
Britrade Pro s.r.o.
Klimentská 1172/48
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ: 49448943
DIČ: CZ249448943

Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH.

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 577 105 715
Mobil: +420 602 530 112
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
CZK
číslo účtu 243306581/0300 ( ČSOB )


SWIFT: CEKOSKBX
IBAN: SK1875000000004013697538
číslo účtu: 4013697538/7500 ( ČSOB Trenčín )

Vymezení pojmů
Spotřebitelská smlouva – smlouva kupní, o dílo, případně jiné smlouvy podle občanského zákoníku), pokud jsou smluvními stranami na jedné straně spotřebitel a na druhé straně dodavatel, resp. prodávající.

Dodavatel / prodávající – je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to podnikatel, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodává kupujícímu výrobky nebo poskytuje služby.

Spotřebitel / kupující – je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami.

Závazným provedením objednávky prodávajícím vzniká kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem). Závazné potvrzení bude následně kupujícímu potvrzeno potvrzením objednávky.

Bezpečnost a ochrana informací
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a marketingových akcí prodávajícího (i těch prováděných se smluvními partnery prodávajícího) a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání) či marketingových akcích. Osobní údaje, které jsou poskytnuty kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.


Objednávka a zrušení objednávky
Hledání v ceníku e-shopu může provádět každý bez nutnosti registrace.

Vyznačená skladová dostupnost je pouze orientační. V případě nedostupnosti zboží či jeho momentálního vyprodání, budete o této skutečnosti informováni.

Všechny informace o produktech jsou uváděny podle aktuálně dostupných údajů, ovšem nelze zcela vyloučit jejich nepřesnost (například cena produktu či měrná jednotka) a pro takový případ prodávající dostojí svým informačním povinnostem vyplývajících ze zákona dodatečnou nápravou, jakmile se o nich dozví. V případě nesouhlasu objednávajícího si vyhrazujeme právo objednávku stornovat.

Zasláním objednávky souhlasíte s uvedenými obchodními podmínkami, na které jste upozorněni před vlastním uskutečněním objednávky.

Zrušení objednávky můžete provést prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle +420 577 105 715

Dodací podmínky
V případě bezhotovostní úhrady zboží expedujeme zásilku po připsání částky na náš bankovní účet.

V zásilce obdržíte doklad o koupi zboží a český návod, pokud to charakter zboží vyžaduje. Nedílnou součástí zásilky je přepravní list našeho smluvního přepravního partnera.

Úplný daňový doklad nebo fakturu vám k zásilce vystavíme, uvedete-li řádné údaje potřebné pro vystavení tohoto dokladu.

U zboží, které v době zpracování objednávky nemáme na skladě, Vám zašleme informace o dostupnosti a dodání v co nejkratším termínu na vámi zadanou kontaktní elektronickou adresu.

Zboží odesíláme do 4 pracovních dnů od obdržení objednávky, v případě jakéhokoliv zpoždění budete informování telefonicky, SMS či emailem.

Platební podmínky
Platbu za předmět smlouvy (zboží, služba) lze uhradit:

v hotovosti při osobním odběru
zálohou na BÚ prodávajícího – odeslána proforma faktura, kde je expedice uskutečněna až po jejím zaplacení na BÚ prodávajícího
dobírkou
platební kartou (na eshopu)

Při neuhrazení částky budeme účtovat penále 0,05% za každý den prodlení.

Ceny jsou platné v době objednávky. U zboží, které je označeno v „akci" platí uvedená cena do vyprodání zásob. Cena za námi potvrzenou objednávku se nemění pokud je zboží skladem, v případě vyprodání a dodávky nového druhu zboží zařazeného v e-shopu si vyhrazujeme právo přizpůsobit prodejní ceny aktuálnímu kurzu zahraničních měn.

Ceny zboží jsou konečné a jsou uvedeny v Kč včetně příslušných sazeb DPH a PHE (recyklační poplatek).

Expediční poplatky účtujeme zvlášť ve výši poplatku za vámi zvolený způsob přepravy, který se může změnit dle platných aktuálních cen přepravce.

Ceny za přepravu jsou kalkulovány pouze v rámci ČR. Při dodání do zahraničí si vyhrazujeme právo přizpůsobit ceny podle rozsahu zásilky.

Způsob přepravy
Převzetí osobně na prodejně L. Váchy 1582, 76001 Zlín
Geis parcel na adresu
Uloženka (Heureka Point)
Zásilkovna
Výdejní automaty

Úhradu za námi potvrzenou objednávku můžete provést jednou z následujících možností:
Dobírkou (27,83,- Kč)
Hotovostní platbou v případě osobního převzetí v našich prodejnách (0 Kč)
Bezhotovostní platbou bankovním převodem (0 Kč)
Platba kartou na eshopu (0 Kč)

V případě bezhotovostní úhrady zboží expedujeme zásilku po připsání částky na náš bankovní účet.

Převzetí zboží
Objednané zboží můžete převzít:
prostřednictvím přepravní společnosti
osobně v provozovně společnosti
V případě poškození vnějšího obalu zásilky zásilku od přepravce nepřebírejte a kontaktujte nás.

Záruční doba a reklamace
Na zboží poskytujeme zákonnou záruční dobu 24 měsíců nebo prodlouženou v rámci podmínek stanovených konkrétním výrobcem nebo obchodním partnerem.

Při převzetí zásilky dodané prostřednictvím našeho smluvního přepravního partnera doporučujeme provést kontrolu vnějšího stavu zásilky. V případě poškození vnějšího obalu zásilky zásilku od přepravce nepřebírejte a kontaktujte našeho odborníka. Reklamace vnějšího poškození zásilky, která bude naší firmě oznámena po vašem převzetí od našeho přepravce, bude posuzována na základě přepravního listu podepsaného kupujícím.

Při uplatnění reklamace vám doporučujeme dodat spolu s reklamovaným zbožím i reklamační protokol a nabývací doklady vztahující se k reklamovanému zboží jako je doklad o koupi (účtenka nebo faktura/daňový doklad) a záruční list (pokud byl ke zboží dodán). Při uplatnění reklamace zasláním přijmeme takovou zásilku pouze ve formě cenného balíku, nikoliv dobírkou.

Reklamaci řešíme ihned po obdržení reklamovaného zboží a řešení vámi uplatněné reklamace bude vycházet z vámi zvoleného zákonného požadavku podle charakteru závady a to opravou, výměnou, přiměřenou slevou nebo odstoupením od kupní smlouvy. V případě sporné reklamace rozhodneme do tří pracovních dnů a pokud není dohodnuto písemnou formou jinak, vyřídíme reklamaci do 30 dnů od uplatnění vaší reklamace. Pokud nezvolíte při uplatnění reklamace svůj zákonný požadavek na její vyřízení, a to zejména sdělením svého požadavku do reklamačního protokolu, případně nebude-li mít váš požadavek oporu v zákoně, zvolí prodávající zákonné řešení reklamace podle svého uvážení. V takovém případě budete o způsobu řešení informován.

Prodávající je povinen spotřebiteli vydat písemné potvrzení o tom, kdy spotřebitel právo z odpovědnosti za vady uplatnil, co je obsahem reklamace a jaký je způsob vyřízení reklamace spotřebitel požaduje a dále potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání, případně písemné odůvodnění zamítnutí reklamace. Tato povinnost se vztahuje i na jiné osoby určené k provedení opravy.

Reklamace v záruční době se nevztahuje na vady zboží způsobené:

Neodborným používáním v rozporu s návodem k použití
Mechanickým poškozením a opotřebením
Živelními pohromami

Vrácení zboží
Odstoupit od kupní smlouvy (bez uvedení důvodu a bez sankce) lze do 14 dnů od převzetí předmětu objednávky v rámci kupní smlouvy uzavřené na dálku (pomocí internetu). Odstoupení od smlouvy musí být doručeno do 14 dnů od převzetí zboží nestačí pouze zaslat zboží bez formálního odstoupení od smlouvy. Upozorňujeme, že takto nelze řešit případnou reklamaci vadného zboží – viz kapitola o reklamaci a odpovědnosti za vady.

Zboží můžete vrátit osobně v sídle provozovatele internetového obchodu nebo zasláním zboží formou cenného balíku, nikoliv dobírkou.

Vrácení kupní ceny za zboží provádíme bankovním převodem na vámi uvedený účet, případně po domluvě lze provést vrácení peněz jiným vhodným způsobem. Peníze vrátíme do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy.

Zboží lze vrátit v případě, pokud není dodáno a upraveno podle přání zákazníka, nejeví známky poškození a jsou-li dodány veškeré nabývací doklady vztahující se k vrácenému zboží jako je doklad o koupi (účtenka nebo faktura/daňový doklad), záruční list (pokud byl ke zboží dodán), český návod (pokud to charakter zboží vyžaduje), příslušenství (pokud je součástí zboží) včetně originálního obalu.
V případě poškozeného nebo nekompletního vráceného zboží bude kupní cena snížena o náklady spojené s opravou poškozeného zboží nebo o doplnění příslušenství.

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů
Dovolujeme si ve smyslu ust. § 14 zákona č.634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, informovat spotřebitele, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro námi prodávané výrobky věcně příslušný, je Česká obchodní inspekce. Informace týkající se České obchodní inspekce naleznete na internetové adrese www.coi.cz

Informační oznámení k EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o smlouvě a obchodních podmínkách
Uzavřením smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy. Smlouva je uzavírána v českém jazyce, nebrání-li tomu okolnosti na straně prodávajícího či kupujícího, lze smlouvu uzavřít i v jiném pro strany srozumitelném jazyce. Uzavřená smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám. Informace o jednotlivých technických krocích vedoucí k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání v internetovém obchodě a kupující má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně opravit.

DETAILNÍ KONTAKTY

Sídlo firmy:    
                                                    
Registrované sídlo firmy a fakturační adresa:
L. Váchy 1582
760 01, Zlín

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 577 105 713, 577 105 715

Na adrese se nachází hlavní sklad, prodejna LED osvětlení
a administrativa.

Britrade Pro s.r.o.
Klimentská 1172/48
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ:49448943
DIČ:CZ49448943


Prodej LED osvětlení a příslušenství:
L. Váchy 1582
760 01, Zlín
Tel: 577 105 715, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
ESHOP:www.britrade.cz/ledshop
výdejní místo pro prodej přes eshop www.britrade.cz/ledshop/ 
po předchozím potvrzení termínu výdeje.

Prodej materiálů pro reklamní výrobu :
(www.bratea.cz)
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 724 280 629, 577 214 197

Otevírací doba prodejny LED osvětlení:
Po - Čt    9,00 - 12,00   13,00 - 15,00

 
   
Otevírací doba prodejny reklamních materiálů:
Po - Pá     9,00 - 11,00  11,30 - 15,00 

 


Elektronika

Ing Lubomír Plšek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 577 105 713
mobil: 737 259 773


Administrativa

Renata Plšková
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 577 105 713
mobil: 737 259 770
LED technologie

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel: 577 105 715

Roman Meško

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 776 848 777


Logistika

Kamil Dobrovolný
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 577 436 003
mobil: 606 459 584


Galvanika a povrchové úpravy

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 577 105 715
 
Partnerské společnosti:

 

Bratea s.r.o. Britrade Slovakia s.r.o.

bratea logo

britrade sk logo
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 577 214 197
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +421 37 6534 171


Najdete na mapě

L.Váchy 1582, 76001 ZLÍN


POBOČKA -Gajdošova 2407/14, Ostrava

Právní informace

Právní informace

Úvod

Úvod

KONTAKT INFORMACE O NÁS
    L. Váchy 1582, 760 01 Zlín Obchodní podmínky Vše o nákupu
   577 105 713, 577 105 715 Dokumenty ke stažení O nás
   britrade@britrade.cz Doprava Kontakty

 
HRDÝ ČLEN SKUPINY BRITRADE GROUP


FacebookGR cafeGR ledikGR britradeGR Bratea
Copyright © 2018 BRITRADE, All rights reserved